Caner kimle evlenmek istediğini açıkladı

İzdivaç programında 5 aydır eş arayan Caner kimle evlenmek istediğini açıkladı.

Caner kimle evlenmek istediğini açıkladı

İzdivaç programında yaklaşık 5 aydır eş adayını arayan Caner, “Kabe’de rüyaya yattım onu gördüm” dediği gelin adayının Berke olduğunu herkese ilan etti. İşte Caner’in herkesi şoke eden sözleri…

ATV’de yayınlanan evlenme programında Caner Toygar 6 Şubat canlı yayında evleneceği kişinin ismini söyledi.  Esra Erol ve programdakiler ismi duyunca büyük şaşkınlık geçirdi.

İzdivaç programında yaklaşık 5 aydır eş adayını arayan Caner, “Kabe’de rüyaya yattım onu gördüm” dediği gelin adayının Berke olduğunu herkese ilan etti.

ÖNEMLİ KARARLAR ALDI

İzdivaç programında eş adayını arayan Caner Toygar, umre ziyareti sonrası önemli kararlar aldığını belirterek, ilk iş olarak evlenmek istediğini belirtti.
 
“KABE’DE RÜYAYA YATTIM ONU GÖRDÜM”
 
“Hazır olmasam 70 milyonun huzurunda böyle bir riske girmem” diyen Caner, “5 aydır buradayım. Video hazırlattım özel olarak. Kutsal topraklara gittiğimde teyzeler amcalar onun ismini verdi. Çok çok fazla. Bu kadar insan yanılıyor olamaz. Bende oraya gittiğimde Kabe’de rüyaya yattım onu gördüm. Rabbim bana onu eş diye yazmış. Buna inanıyorum. Önümüze engeller çıkacak biliyorum. Aramızı bozmaya çalışacaklar onu da biliyorum. Biz her şeyin üstesinden geleceğiz. Ona burada nikahı basacağım. Ama gelir mi bilmiyorum. Ama gördüğüm rüyada geliyordu. Bir sene sonrada çocuğumuz oluyordu inşallah. İnsanlar konuşuyor. Neyse susuyorum” diyerek ayağa kalktı.
 
BERKE’NİN İSMİNİ VERDİ
 
Esra Erol stüdyonun ortasına çağırdı Caner’i: “Geldiğinde de söyledim. Ben hayatım boyunca biliyorsunuz güvensizliklerim vardı. Ona karşı… Ona çok güveniyorum. İlk defa bir kadın güven sağladı. Beni gerçekten sevdiğine inanıyorum. Video hazırlamıştık yok mu?” dedikten sonra BERKE ismini verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın