Kurtlar Vadisi Pusu TRT 1 Ekranlarında

Kurtlar Vadisi Pusu TRT 1 Ekranlarında

Kurtlar Vadisi hayranlarına müjde Pusu ve Darbe TRT 1 Ekranlarında Yayınlanacak

Kurtlar Vadisi Darbe TRT 1 yayınlanacak. TRT 1 artık son aşamasına geldiği büyük sürprizini açıklıyor. Ekranlardan uzunca bir süre ayrı kalan dizi sinema filmi anlaşmaları tamamlandı. Pusu yakında TRT 1’de.

Kurtlar Vadisi Darbe TRT 1 yayınlanacak. TRT 1 artık son aşamasına geldiği büyük sürprizini açıklıyor. Ekranlardan uzunca bir süre ayrı kalan dizi sinema filmi anlaşmaları tamamlandı.

Pusu yakında TRT 1’de. Kurtlar Vadisi hayranlarına büyük müjde. Bu sezon yayınlanacak kanal bulamayan veya anlaşamayan Kurtlar Vadisi ekibi TRT 1 ile her konuda anlaştı. Tüm sinema filmi hakları ve dizi hakları TRT 1’e geçiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu gelecek sezon için TRT 1’le anlaştı. Tüm sinema filmleri de kanala verildi. Kurtlar Vadisi Filistin TRT 1’de Kurtlar Vadisi hayranları uzunca bir süre sonra Filistin filmini TRT 1’de görünce heyacanlandı. Bizde araştırmalarımızda TRT ile Panafilm arasında yakınlaşmayı fark ettik. Gelecek sezon Kurtlar Vadisi Pus kaldığı yerden devam edecek. Ayrıca Kurtlar Vadisi Darbe filmi çekilecek ve bunun da hakları TRT verilecek. Tüm dizi hayranları gelecek sezon yine Perşembe günleri dizisine kavuşacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın