Sahipli izleyicisiyle buluşuyor

Sahipli izleyicisiyle buluşuyor

Haluk Bilginer, Okan Yalabık ve Ali Atay’ın rol aldığı Masum dizisiyle dikkatleri çeken Türkiye’nin dijital platformu BluTV, kendi yerli dizilerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Yeni dizinin ismi Sahipli. Üstelik bu kez bir korku dizisi. Dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini Siccin ve Musallat gibi korku film serilerine imza atan Alper Mestçi üstlendi. Sahipli dizisi, 24 Şubat’ta yayınlanmaya başlayacak.

Sahipli’nin konusu

Yaşadığı felaketin etkisiyle yıllar sonra doğduğu köye doktor olarak dönmeye karar veren Büşra, geçmişi en az onunki kadar yaralı öğretmen Selim ile geri dönülmez bir yolculuğa çıkar. Gerilimi adım adım artan hikâyenin düğümü de, Selim ile Büşra’nın birbirlerini daha iyi tanımasıyla neredeyse çözülmez hâle gelecektir.

Her bölümü ortalama 60 dakika olan BluTV’nin yeni korku dizisi Sahipli toplam 10 bölümden oluşuyor ve haftada iki bölüm olarak yayınlanacak.

BluTV’ye nasıl üye olabilirim?

BluTV’de üyelik oluşturarak yapabilirsiniz. Ad, soyad, e-mail ve şifre bilgileri ile üyelik oluşturulurken, e-posta adresine gönderilen doğrulama kodu onaylandıktan sonra üyelik aktif hale geliyor. İlk 7 gün boyunca ücretsiz olan Blu TV üyeliği, ardından aylık 9.90 TL olarak ücretlendiriliyor. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak Masum veya istenilen diğer diziler izlenebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın